Sık Sorulan Sorular
EduEdu.TV, sorusu olan kişilerle bu soruların cevaplarını bilenleri bir araya getiren bir nevi eğitim platformudur.
Mühendislikten Tıbba, LGS’den YGS’ye, Hukuktan İşletmeye, Web’den Video-Montaj’a, Yabancı Dil’den Zanaat’a akla gelebilecek her türlü eğitimi alınabilecek alanlarda öğrenmek istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz.
Kesinlikle ÜCRETSİZ! Cevabını merak ettiğiniz istediğiniz sayıda, her türlü soruyu ücretsiz şekilde sorabilirsiniz.
Bu tutarın girilmesini öneriyoruz, çünkü ilgili soruya cevap verebilecek öğretmenlerin, bu soruya cevap verdiği takdirde alabileceği tahmini bir ücreti görmesi açısından soruyu soranlardan bu kısmı doldurmasını istiyoruz.
Kesinlikle HAYIR! Kredilerinizi sadece sorduğunuz soruya gelen cevap veya cevaplardan satın almaya karar verdiğiniz cevapta yazan fiyat bilgisine göre harcarsınız. Bu cevap fiyatı sizin gelecek cevaplar için ödemeyi düşündüğünüz tutardan çok daha az da olabilir fazla da olabilir elbet.
Öğrenci Kredisi, bu kredileri sitemiz üzerinden satın alanların sadece EduEdu.TV internet adresindeki sorulardaki cevapları satın almak için kullanabileceği kredilerdir.
Öğretmen Kredisi, sorulan sorulara cevap veren bir Öğretmen’nin hazırladığı bir cevabı satın alındığı takdirde almaya hak kazandığı ve paraya çevrilebilir tutardır.
Öğrenci kredileri tekrar paraya çevrilemez. Satın alındıktan sonra sadece sitedeki sorulara gelmiş cevapların satın alımı için kullanılabilir. Bu durum Site Kullanım Şartları’mızda da belirtilmiştir.
Önizleme, ilgili cevabı henüz satın almadan önce izleyebileceğiniz videonun “ÜCRETSİZ” kısmıdır. Bir cevabın Önizlemesini beğendiğiniz takdirde o videoyu yeterli krediniz varsa satın alabilirsiniz.
Kesinlikle SINIRSIZ, ÖMÜR BOYU ERİŞİM. Satın aldığınız bir cevaba ilgili hesabınız ile ÖMÜR BOYU ERİŞİM sağlarsınız. Dilediğiniz zaman cevabınızı izleyebilirsiniz.
Kesinlikle EVET! Cevaplamayı düşündüğünüz bir sorunuz varsa, önce sorusunu yazıp daha sonradan ilgili soruya cevap videosu çekebilirsiniz.
Kesinlikle HAYIR! Sorunun “Ödemeyi Düşündüğüm Tutar” kısmı ile o soruya hazırladığınız cevap için belirleyeceğiniz fiyat farklı olabilir. Çünkü sorunun hak ettiği ücret daha yüksektir, ama siz cevabı daha ucuza vermek istemiş olabilirsiniz. Bu da sizin en doğal hakkınız.
Birden fazla cevabı olan bir soruda, o soruya verilmiş en düşük ücretteki fiyat sorunun yanında gözükür. Bu fiyat, o sorunun o fiyat’tan başlayan tutardaki cevapları olduğunu göstermektedir.
Kesinlikle HAYIR! O sorunun cevabına ihtiyacı olan birçok kişi o soruya verdiğiniz bir cevabı ayrı ayrı satın alabilir. Böylece bir video ile birden fazla cevap satışı gerçekleştirme şansına sahip olursunuz.
Öğretmen olarak belirli bir tutarı Bakiyenizde biriktirdiyseniz, bu tutar 10 TL’ye ulaştıktan sonra istediğiniz bir zaman Profilinizdeki “Ödeme Talep Et” butonunu kullanarak ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Biz de size talebinizi aldıktan sonraki 3 iş günü içerisinde ödemenizi yapalım. Bu ödemeyi yapabilmemiz için de Profil sayfanızdaki Banka Bilgileri kısmını doldurmuş olmanız gerekmektedir.